Mutlu Velilerimizin Görüşleri

Sümeyye Yavuz

Oğlumun ilk kreş deneyimi her şey çok güzel kesinlikle tavsiye ediyorum.. Çocuğunuz için evde bile yapamayacağız kadar en doğal şeyler burada. Oyuncaklardan tutun da yaptıkları etkinlik, oturdukları sandalyelere kadar ☺️ Başta Kurum sahibi Kadriye hocam, öğretmenimiz teslime hocam ve profesyonel ekibine çok teşekkürler.

Selda Bal

Meramın en güzel yerinde ev havasında işletmecisi Kadriye hanım işinde uzman güçlü iletişime sahip çocukların iyiliği güzelliği için her sey düşünülmüş kreş değil sanki ev oğlum severek gidiyor benimde gözüm arkada kalmıyor güvenli ortamda her etkinlik var doğayla iç içe cocuklar tesekkürler bambu ailesine.

Nihan Eren

Bir çocuğun bir kreşe giderken en zor duygusunun ailesinden ayrılması olduğunu düşünüyorum. Aynı şekilde anne-baba olarak bizim içinde çocuğumuzu yabancı ellere teslim etmenin düşüncesi bile zordu. Ancak Bambu Yaşam Gündüz Bakımevinde yavrumuza verilen eğitimler, oynanan oyunlar, hayatı öğrenmesi bir yana gösterilen aile şevkatı ve sevgisi bizim için çok önemliydi. Bu vesile ile okulumuzun kurucusu Kadriye Hanım'a, her daim çocuklarımızın yanında olan Teslime öğretmenimize ve kreşi yaptığı yemeklerle sıcak bir yuvaya dönüştüren oğlumun tabiriyle anneanemize ve diğer çalışanlara sevgili Barış Manço'nun dediği gibi 10 puan 10 puan diyorum.